Dachexpert Piotr Jagiełło

Montaż dachów i rynien

Dachy i usługi dekarskie
ul. Włościańska 45, 22-400 Zamość lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
536 868 686
Adres korespondencyjny
ul. Włościańska 45, 22-400 Zamość lubelskie

Informacje

Opis działalności
Firmę Dachexpert znaleźć można w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Funkcjonujemy w branży od 2011 roku. Właściciel to Piotr Jagiełło.
Produkty i usługi
Główny profilem naszej działalności są kompleksowe usługi dekarskie. Wykonujemy pokrycia dachów takimi materiałami jak: blachodachówka, dachówka ceramiczna oraz dachówka betonowa i bitumiczna. Ta ostatnia jest dobrym wyborem na dachy o nietypowym, skomplikowanym kształcie. Podejmujemy się realizacji więźby dachowe i montażu rynien.

Ponadto w skład naszej oferty wchodzą okna dachowe. Za ich sprawą można zyskać w domu więcej światła słonecznego. To także dekoracyjny element sufitu. Do naszych usług zalicza się także docieplanie poddaszy. Wykonujemy to za pomocą pianki poliuretanowej. To metoda, która wypełnia każdą lukę zapewniając tym samy 100% szczelności i najlepszą efektywność izolacji.

W ofercie posiadamy:

- blachodachówki,
- więźby dachowe,
- wełny mineralne,
- dachówkiceramiczne,
- rynny.

Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług dekarskich. Wykonujemy krycie dachów, obróbki blacharskie i podsufitki. Uzupełnieniem usług jest montaż bram garażowych różnego gatunku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
biłgorajski, Chełm, hrubieszowski, krasnostawski, Lublin, świdnicki, Zamość

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
.
O
Wojtek . O.
Ok. Szybko i sprawnie.