Budpol Wyroby z betonu

Produkcja ogrodzeń betonowych, podmurówek oraz grobowców

Bramy i ogrodzenia
ul. Janowska 44, 23-450 Goraj lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Budpol Wyroby z betonu

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Budpol znajduje się w miejscowości Goraj, w powiecie biłgorajskim, na terenie województwa lubelskiego. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Właścicielem firmy jest Radosław Bednarz.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu różnego rodzaju ogrodzeń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie zapewniając Klientom fachowe doradztwo.

Oferta firmy obejmuje:
- ogrodzenia,
- podmurówki,
- piwnice grobowca,
- słupki betonowe.
Proponujemy Państwu ogrodzenia betonowe, siatki ogrodzeniowe oraz panele siatkowe. W ofercie mamy podmurówki o różnych wymiarach i wzorach. Posiadamy wzory kamienia, gładkie pełne oraz gładkie z przetłoczeniem.

Nasza firma zajmuje się również produkcją elementów do budowy grobowców w uprzednio wykopanym dole. Produkowane przez nas płyty grobowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zbrojone podwójnie drutem żebrowanym. Produkowane przez nas płyty grobowe pozwalają na budowę grobowca jedno i wielopoziomowego.

W zależności od potrzeb Klienta dajemy możliwość dowolnej konfiguracji głębokości. W ofercie posiadamy również ramy betonowe pod nagrobek.Do współpracy zapraszamy grabarzy, zarządców cmentarzy, zakłady pogrzebowe i kamieniarskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Budpol.
Marki i specjalizacje
...
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
M.Karolak
Napotkałem na ich ofertę przypadkiem i jestem zachwycony. Zamówiłem słupki betonowe do ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej. Świetnie się sprawdziły!