Rozamet Producent siatek metalowych

Wytrzymałe siatki metalowe

Hurtownie artykułów metalowych
23-400 Sól 431 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(84) 687 02 92
Adres korespondencyjny
23-400 Sól 431 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Rozamet jest zlokalizowana w Soli, w powiecie biłgorajskim, w województwie lubelskim. W branży działamy nieprzerwanie od 1986 roku. W tym czasie zdobyliśmy miano rzetelnego i godnego zaufania producenta siatek metalowych. Oferta naszego przedsiębiorstwa jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm czy instytucji.
Produkty i usługi
Pragniemy zaproponować Państwu:

* siatki aluminiowe,
* siatki miedziane,
* siatki plecione,
* siatki ze stali nierdzewnej,
* siatki ze stali kwasoodpornej.

Ponadto proponujemy zakup siatek technicznych tkanych między innymi z drutów takich jak:

* ocynkowanych,
* nierdzewnych,
* stalowych,
* miedzianych.

Bogate doświadczenie, nieustannie podnoszone kwalifikacje przez nasz personel, najnowocześniejszy sprzęt oraz pragnienie ciągłego rozwoju, to właśnie tak brzmi przepis firmy Rozamet na najwyższą jakość.

Wykorzystywane materiały przez naszą firmę pochodzą od sprawdzonych dostawców, których jakość została zweryfikowana przez szerokie grono naszych zadowolonych Klientów, a wcześniej podczas dokładnych okresów testowych.

Oferujemy siatki tkane, znajdujące szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, między innymi występują w roli filtra, sita i osłony. Są one często używane na drogach i autostradach jako siatki ochronno-naprowadzające, które zabezpieczają przemieszczaniu się płazów. Jest to pozycja często wybierana przez naszych partnerów biznesowych z branży budowlanych.

Oferujemy również siatki cięto-ciągnione wykonane z blachy.
Siatka z włókna szklanego bądź żyłki poliamidowej? Jeżeli sprawdziliście naszą ofertę, to wiedzą Państwo, że takie pozycje nie widnieją w naszej szerokiej gamie produktowej, jednakże kierowani chęcią ciągłego udoskonalania naszej oferty postanowiliśmy, iż musimy otworzyć się na zamówienia indywidualne i nietypowe, które z przyjemnością realizujemy dla naszych Klientów, również w nietypowych rozmiarach.

Przy większych zamówieniach oferujemy własny transport, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla naszych partnerów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rozamet.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń