Felgi.Expert Cezary Kaczanowicz

Piaskowanie i malowanie proszkowe elementów metalowych.

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Spółdzielcza 6, 21-532 Łomazy lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Felgi.Expert Cezary Kaczanowicz

Informacje

Opis działalności
Mam na imię Cezary Kaczanowicz. Jestem właścicielem firmy o nazwie Felgi.Expert. Zajmuję się przede wszystkim świadczeniem usług piaskowania i lakierowania elementów metalowych. Moja siedziba znajduje się w Łomazach, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
W prowadzonej przeze mnie firmie każdy element przeznaczony do malowania proszkowego uprzednio poddawany jest procesowi piaskowania, czyli mechanicznego oczyszczania z poprzedniej warstwy lakieru, brudu czy korozji. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg jest bezpieczny dla części i daje znacznie lepszy efekt, niż czyszczenie chemikaliami.

Dopiero po piaskowaniu przystępuję do właściwego malowania proszkowego, czyli nakładania na element farby w postaci naładowanego elektrostatycznie proszku, który przylega do części. Następnie część umieszczam w temperaturze od 140 do 200 stopni, aby proszek uległ rozpuszczeniu i polimeryzacji, tworząc nieprzepuszczalną oraz trwałą warstwę antykorozyjną.

Maluję proszkowo takie elementy, jak:
- bramy,
- odlewy,
- balustrady,
- detale stalowe,
- elementy elewacji,
- detale aluminiowe,
- detale ocynkowane,
- panele ogrodzeniowe,
- elementy konstrukcji stalowych.

Ponadto moją specjalnością jest malowanie części i akcesoriów samochodowych, w tym szczególnie felg albuminowych i stalowych. Wykorzystuję w tym celu jedynie najlepsze narzędzia oraz nowoczesne urządzenia. Dzięki temu mogę zapewnić, że otrzymany efekt będzie trwały i zadowalający.

Zapraszam do nawiązania współpracy z firmą Felgi.Expert, która znajduje się w Łomazach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Miłosz
Malowali dla mnie metalowe elementy wyposażenia domu, jak poręcze czy okucia. Efekt w stu procentach spełnił moje oczekiwania.
J
Jędrek
Rzetelnie podeszli do sprawy. Dzięki nim udało mi się odnowić kilka fajnych części metalowych. Zdecydowanie polecam ich usługi!