Dom Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Organizacja pogrzebów tradycyjnych i urnowych

Usługi pogrzebowe
ul. Wisznicka 2, 21-532 Łomazy lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 766 538
Adres korespondencyjny
ul. Wisznicka 2, 21-532 Łomazy lubelskie

Informacje

Opis działalności
Dom Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy to firma z siedzibą w Łomazach, w powiecie bialskim, w województwie lubelskim. Działa od wielu lat. Organizuje kompleksowo pochówki.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo zakładu pogrzebowego, to najlepszym wyborem jest Hades. Przedsiębiorstwo od lat oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, zarówno tradycyjne, jak i urnowe. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dopełnienie formalności i transportowanie zwłok. Przewóz wykonywany jest na terenie Polski oraz poza jej granicami. Dom Pogrzebowy Hades zajmuje się też przygotowywaniem zmarłych do pogrzebu i takimi usługami jak:
-kopanie grobów
-kremacje
-balsamowanie zwłok
-sprzedaż trumien
-sprzedaż urn

Trumny i urny dostępne są w wielu wariantach i konkurencyjnych cenach, dzięki czemu nawet niski zasiłek pogrzebowy starcza na zorganizowanie godnego pochówku.

Hades dostarcza też kwiaty, takie jak wieńce pogrzebowe oraz zajmuje się stawianiem nagrobków na grobach. Może również czyścić miejsca pochówku.

Oferta przygotowana przez Dom Pogrzebowy Hades jest rozbudowana, dlatego po więcej informacji najlepiej wejść na stronę internetową. Można również skorzystać z adresu mailowego albo całodobowego telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń