Tomkrusz Kopalnia Piasku

Suszone piaski kwarcowe najwyższej jakości

Kamień i kruszywa
21-570 Dołha 71 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
602 128 433
Może cię zainteresować
Tomkrusz Kopalnia Piasku

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez Wojciecha Tomczuka firma Tomkrusz powstała w 1992 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dołdze, w województwie lubelskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji suszonego piasku kwarcowego. Dostarczamy produkt, który charakteryzuje się najwyższą jakością. Pracujemy przy użyciu specjalistycznych refulerów o maksymalnej wydajności 2000m3/h. Wydobywamy 400m3 gotowego urobku na godzinę. Sprzedajemy produkt o zawartości około 96,5 % kwarcu i temperaturze spiekania około 1400°C.

W asortymencie mamy
- piasek kwarcowy 0 - 0,5mm
- piasek kwarcowy formierski 1K 0,20/0,32/0,40
- piasek kwarcowy techniczny 0 – 0,5mm

Oferowany przez firmę Tomkrusz piasek kwarcowy ma wiele zastosowań. Jest wykorzystywany w branży budowlanej, odlewniczej i jako piasek kwarcowy techniczny. Produkt dostarczamy luzem, w workach typu BIG BAG i w workach 25kg. O jakości naszego piasku przekonało się już szerokie grono zadowolonych klientów.

W ofercie mamy maszyny górnicze i części. Sprzedajemy refulery spalinowe, koparki gąsienicowe, wirniki do pomp i korpusy pomp. Ponadto u nas znajdziesz głowice mechaniczne z napędem hydraulicznym do refulera oraz używane części do różnego typu ładowarek kołowych. Mamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Tomkrusz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe