Tomkrusz Kopalnia Piasku

Suszone piaski kwarcowe najwyższej jakości

Kamień i kruszywa
21-570 Dołha 71 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
602 128 433
Adres korespondencyjny
21-570 Dołha 71 lubelskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez Wojciecha Tomczuka firma Tomkrusz powstała w 1992 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dołdze, w województwie lubelskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji suszonego piasku kwarcowego. Dostarczamy produkt, który charakteryzuje się najwyższą jakością. Pracujemy przy użyciu specjalistycznych refulerów o maksymalnej wydajności 2000m3/h. Wydobywamy 400m3 gotowego urobku na godzinę. Sprzedajemy produkt o zawartości około 96,5 % kwarcu i temperaturze spiekania około 1400°C.

W asortymencie mamy
- piasek kwarcowy 0 - 0,5mm
- piasek kwarcowy formierski 1K 0,20/0,32/0,40
- piasek kwarcowy techniczny 0 – 0,5mm

Oferowany przez firmę Tomkrusz piasek kwarcowy ma wiele zastosowań. Jest wykorzystywany w branży budowlanej, odlewniczej i jako piasek kwarcowy techniczny. Produkt dostarczamy luzem, w workach typu BIG BAG i w workach 25kg. O jakości naszego piasku przekonało się już szerokie grono zadowolonych klientów.

W ofercie mamy maszyny górnicze i części. Sprzedajemy refulery spalinowe, koparki gąsienicowe, wirniki do pomp i korpusy pomp. Ponadto u nas znajdziesz głowice mechaniczne z napędem hydraulicznym do refulera oraz używane części do różnego typu ładowarek kołowych. Mamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Tomkrusz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe