Tomkrusz Kopalnia Piasku

Mamy suszony piasek kwarcowy formierski

Wydobycie i sprzedaż węgla
21-570 Dołha 71 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(83) 371 15 64
Tomkrusz Kopalnia Piasku

Informacje

Opis działalności
Jako Tomkrusz działamy na rynku od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dołdze, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem jest Wojciech Tomczuk.
Produkty i usługi
Nasza firma wyspecjalizowała się w produkowaniu suszonego piasku kwarcowego. Są to produkty wyróżniające się najwyższą jakością, dzięki czemu są tak chętnie kupowane przez Klientów.

Do pracy wykorzystujemy specjalistyczne refulery o maksymalnej wydajności 2000m3/h. Nasza wydajność to 400m3 gotowego urobku na godzinę. Oferujemy Państwu piasek o zawartości około 96,5 % kwarcu i temperaturze spiekania około 1400°C.

Zapewniamy między innymi:

- piasek kwarcowy 0 - 0,5 mm,
- piasek kwarcowy formierski 1K 0,20/0,32/0,40,
- piasek kwarcowy techniczny 0 – 0,5 mm.

Nasz piasek kwarcowy można wykorzystać na wiele sposobów. Idealnie nadaje się do użytku w branży budowlanej, odlewniczej oraz jako piasek kwarcowy techniczny. Piasek sprzedawany jest zarówno luzem, jak i w workach typu BIG BAG i w workach 25kg.

Poza tym prowadzimy sprzedaż maszyn górniczych i części zamiennych. Posiadamy refulery spalinowe, koparki gąsienicowe, a także wirniki do pomp i korpusy pomp. Proponujemy wagi do ładowarek kołowych i wagi RDS. Sprzedajemy też głowice mechaniczne z napędem hydraulicznym do refulera i używane części do ładowarek kołowych.

Zajmujemy się także wynajmem refulerów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Tomkrusz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
radzyński, miński, łosicki, parczewski, siedlecki, bialski, łukowski, siemiatycki, sokołowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń