Majo Trans Maciej Laszewski

Międzynarodowy przewóz towarów i inne usługi transportowe. Zapraszamy!

Transport międzynarodowy
ul. Dolna 4, 21-505 Janów Podlaski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
519 680 013
Majo Trans Maciej Laszewski

Informacje

Opis działalności
Majo Trans to profesjonalna firma transportowa, która świadczy swoje usługi w zakresie przewozu rzeczy i towarów w kraju i za granicą. Oferujemy różnorodne usługi logistyczne. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Janowie Podlaskim, na terenie województwa lubelskiego. O najwyższą jakość usług dba właściciel Maciej Laszewski. Zachęcamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Terminowość, konkurencyjne ceny i bezpieczeństwo to atuty, którymi charakteryzuje się nasza firma. Dbały o Państwa zadowolenie, dlatego pragniemy zapewnić najwyższy standard usług. Zajmujemy się przewozem ładunków na ternie Polski i za granicą.


Posiadamy niezbędne pozwolenia i certyfikaty oraz bogate doświadczenie, które pozwoliło nam zająć pewną pozycję na branżowym rynku.


Zaufanie klientów zdobyliśmy dzięki rzetelności i zaangażowaniu, co zaowocowało szybkim rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Pomimo niedługiej obecności na rynku możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.


Oferujemy:

- transport samochodowy,
- transport międzynarodowy,
- transport towarów,
- transport rzeczy,
- przewóz ładunków,
- przewozy drobnicowe,
- usługi logistyczne.


Rozbudowana flota nowoczesnych i zadbanych samochodów ciężarowych to gwarancja bezpieczeństwa towarów i terminowości dostaw. Nieustannie sprawdzamy nasze auta pod kątem sprawności technicznej. Wszelkie usterki są natychmiastowo usuwane.


Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy swoje umiejętności zdobywali na wielu międzynarodowych drogach.


Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń