Drewit Produkcja i Sprzedaż Palet Amerykańskich

Produkujemy i sprzedajemy palety amerykańskie

Palety
21-504 Lipnica 56 lubelskie
(4 opinie) napisz opinię
Drewit Produkcja i Sprzedaż Palet Amerykańskich
21-504 Lipnica 56 lubelskie
Telefon
Drewit Produkcja i Sprzedaż Palet Amerykańskich

Informacje

Opis działalności firmy Drewit Produkcja i Sprzedaż Palet Amerykańskich w Lipnica
W Przedsiębiorstwie Drewit zajmujemy się produkcją i sprzedażą palet amerykańskich oraz skrzyniopalet. Działamy już od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lipnicy na terenie województwa lubelskiego, a założycielem jest Adam Siliwoniuk. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Drewit działamy prężnie już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się produkcją elementów palet oraz palet amerykańskich, a także sprzedażą drewna opałowego. Naszą specjalnością są palety 48 na 40.

W ciągu lat działalności firmy nasze wyroby zdobyły uznanie szerokiej rzeszy klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Zgodnie z polityką przedsiębiorstwa, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie- zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każde zlecenie można dopasować do obowiązującej, standardowej oferty.

Jesteśmy otwarci na współpracę, słuchamy naszych klientów i staramy się spełniać ich oczekiwania techniczne i finansowe. Cenimy sobie również czas klienta, dlatego wszystkie zlecenia staramy się wykonywać możliwie jak najszybciej. Nasi pracownicy, którzy są specjalistami w dziedzinie palet, dołożą wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało wykonane na najwyższym poziomie.

Zdolność produkcyjna naszego zakładu wynosi 1500 szt. palet tygodniowo. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub formy współpracy - zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Drewit Produkcja i Sprzedaż Palet Amerykańskich z lokalizacji: Lipnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Norbert
Jakiś czas temu kupiłem u nich drewno opałowe. Bardzo dobra jakość, niska cena. Polecam!
J
Jola
Posiadają w ofercie świetne palety. Zrobiłam z nich znakomite meble tarasowe, prezentują się naprawdę dobrze!
A
Arkadiusz
Solidny producent palet amerykańskich. Współpracuję z tą firmą od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam.
K
klient
Polecam jestem bardzo zadowolony z długoletniej współpracy, obsługa profesjonalna, dobre ceny będe polecać innym...!!!