Dom Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Usługi pogrzebowe
ul. Lecha Kaczyńskiego 1A, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 766 538
Adres korespondencyjny
ul. Lecha Kaczyńskiego 1A, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie

Informacje

Opis działalności
Dom Pogrzebowy Hades należący do spółki Maksymiuk i Wspólnicy znajduje się w Międzyrzeczu Podlaskim, w województwie lubelskim. Działa od ćwierć wieku, kompleksowo organizując pochówki.
Produkty i usługi
Odejście bliskiej naszemu sercu osoby to zawsze wstrząs, ale w tak trudnej chwili trzeba pomyśleć o godnym pożegnaniu i upamiętnieniu zmarłego. W tym celu najlepiej skontaktować się z działającym przez całą dobę Domem Pogrzebowym Hades, który oferuje wiele usług funeralnych. Pracownicy zakłady zajmują się formalnościami oraz przewozem zwłok. Dysponują karawanami do przewozy zmarłych na terenie Polski oraz pomagają przetransportować zwłoki z nawet najdalej położonych miejsc na świecie. Przygotowują również Państwa bliskich do pogrzebu i pomagają wybrać trumny oraz urny. Oferta przygotowana przez Hades to:
-pogrzeby tradycyjne
-pogrzeby urnowe
-balsamowanie zwłok

W przypadku pogrzebów urnowych firma organizuje kremacje.

Poza wymienionymi usługami zakład pogrzebowy oferuje też kwiaty na pogrzeb i postawienie pomnika na grobie. Możliwe jest również zamówienie czyszczenia pomnika.

Wymienione informacje dotyczące Domu Pogrzebowego Hades to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń