FHU Łukasz Filipiuk

Kompleksowa pomoc na drodze

Pomoc drogowa
pl. Dworcowy 11, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FHU Łukasz Filipiuk

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowa znajduje się w Międzyrzeczu Podlaskim, w województwie lubelskim i funkcjonuje od 2011 roku. Przedsiębiorstwo prowadzi Łukasz Filipiuk.
Produkty i usługi
Awaria samochodu czy wypadek na drodze może zdarzyć się każdemu. Takie sytuacje mają miejsce zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Z myślą o takich wydarzeniach powstają firmy, które zajmują się pomocą na drodze.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie pomocy drogowej. Długi staż w tej branży pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który służy do holowania nawet w najcięższych warunkach. W firmie pracują odpowiednio wykwalifikowane osoby, posiadające uprawnienia do świadczenia tego typu usług.

Zakres oferowanych usług:
- transport pojazdów,
- holowanie pojazdów,
- holowanie sprzętu,
- wynajem lawety.

Usługi holowania są wykonywane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Bezpiecznie transportujemy wszystkie rodzaje pojazdów, zaczynając od samochodów osobowych, a kończąc na samochodach dostawczych i ciężarowych. Pomagamy w przypadku kolizji drogowych, wypadków oraz w przypadku awarii pojazdów.

Zapraszamy do współpracy z Pomocą drogową w Międzyrzeczu Podlaskim i województwie lubelskim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń