FHU Łukasz Filipiuk

Kompleksowe złomowanie aut

Autozłom
pl. Dworcowy 11, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
FHU Łukasz Filipiuk

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowa istnieje od 2011 roku. Swoją siedzibę ma w Międzyrzeczu Podlaskim, w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo prowadzi Łukasz Filipiuk.
Produkty i usługi
Twoje auto uległo wypadkowi albo chcesz się go pozbyć? Firma Handlowo-Usługowa Łukasza Filipiuka to firma z wieloletnim doświadczeniem w złomowaniu pojazdów. Firma gwarantuje klientom fachową obsługę, rzetelną wycenę, jak i konkurencyjne ceny.

Firma Handlowo-Usługowa Łukasza Filipiuka specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie kasacji i przyjmuje wszystkie samochody. Zapewnia wsparcie na każdym etapie współpracy. Zajmuje się odbieraniem pojazdów własną lawetą. Ponadto załatwia wszelkie formalności i dokonuje wyceny złomowanego pojazdu.

Firma skupuje auta w każdym stanie. Skupuje auta powypadkowe, zalane a nawet spalone. W skład oferty wchodzą: lampy samochodowe, reflektory, części samochodowe oraz chłodnice.

Uzupełnieniem oferty jest świadczenie usług w zakresie pomocy drogowej. Firma holuje pojazdy każdego typu. Specjaliści są do Państwa dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Łukasz Filipuk serdecznie zaprasza do współpracy mieszkańców Międzyrzecza Podlaskiego, jak i całego województwa lubelskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jędrek
Miałem wypadek i musiałem skorzystać ze złomowania auta. Firma Łukasza Filipuka doskonale się spisała. Szczerze polecam.