Firma Handlowo- Usługowa Filipiuk

Skup odpadów

Recykling
pl. Dworcowy 11, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowo- Usługowa Filipiuk
pl. Dworcowy 11, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
Telefon
Firma Handlowo- Usługowa Filipiuk

Informacje

Opis działalności firmy Firma Handlowo- Usługowa Filipiuk w Międzyrzec Podlaski
Firma Handlowo-Usługowa zlokalizowana jest w Międzyrzeczu Podlaskim, w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo powstało w 2011 roku. Właścicielem jest Łukasz Filipiuk.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie hurtowego i detalicznego skupu złomu stalowego, złomu żeliwnego, oraz metali kolorowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Wieloletni staż sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym.
Przyjmujemy odpady różnego typu.

Skupujemy opakowania z metali, jak również metale żelazne, metale nieżelazne, miedź oraz brąz. Zajmujemy się również mosiądzem i aluminium.

Ponadto skupujemy:
- ołów,
- cynk,
- żelazo,
- stal,
- cynę.

Prowadzimy też skup mieszaniny metali.

Zależy nam na budowaniu relacji z klientem i utrzymywaniu pozytywnych relacji. Przez lata zdobyliśmy stałych klientów, takich jak: Ekolider, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Międzyrzec Podlaski, Dr Gerard Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski, Veolia Wschód Sp. z o.o. zakład Międzyrzec Podlaski, Sedar S.A. Międzyrzec Podlaski.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Firmy Handlowo-Usługowej z Międzyrzecza Podlaskiego.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Firma Handlowo- Usługowa Filipiuk z lokalizacji: Międzyrzec Podlaski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń