Mk Bus Marcin Kamasa

Bezpieczny transport między krajowy

Przewozy autokarowe
ul. Radzyńska 22A, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
503 759 828
Adres korespondencyjny
ul. Radzyńska 22A, 21-560 Międzyrzec Podlaski lubelskie

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa Mk Bus, w której właścicielem jest Marcin Kamasa znajduje się w Międzyrzeczu Podlaskim. Usługi transportowe świadczone są na terenie województw lubelskie mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, część dolnego Śląska Wrocław, Legnica, Zgorzelec. Poza granicą Polski górna część Niemiec (rostock lubeka Hamburg Bremen) środek (Berlin, Hannover, Dortmund i wszystkie miasta po drodze) dół Niemiec (kolonia, boon, Norymberga, Monachium, bodeńskie, Stuttgart), cała Belgia i Holandia.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która dopiero rozpoczyna swoją działalność na rynku. Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie na komfortowe przewozy osób za granicę, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę transportową. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa lubelskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

Aby jakość naszych usług spełniła Państwa oczekiwania, zadbaliśmy o to, aby nasze busy były maksymalnie komfortowe i wygodne. Doskonale wyposażone auto to podstawa do swobodnego podróżowania. Flota naszych pojazdów jest regularnie sprawdzana na stacji kontroli pojazdów. Wszelkie pojawiające się usterki są natychmiast naprawiane.

Nasza oferta to:

przewozy osób do Niemiec,
przewozy osób do Belgii,
przewozy osób do Holandii.

Naszym priorytetemjest bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pasażerów firmy Mk Bus. Nieustannie się rozwijamy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferta była atrakcyjna i zachęcająca. W krótkim czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

Gwarantujemy komfortowe warunki podróży w przystępnych cenach. Zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę oraz miłą atmosferę. Pracownicy zatrudnieni w firmie to kierowcy, którzy potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji i nie boją się wzywań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Mk Bus z Międzyrzecza Podlaskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
1
Jaaa 123
2019-09-13 21:16:07
Polecam pożądna firma wszystko na czas i bezpiecznie!!!