Kropka Hurtowa sprzedaż węgla Sławomir Kropiwiec

Zamawianie węgla

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Podleśna 8, 21-512 Zalesie lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 800 445
Kropka Hurtowa sprzedaż węgla Sławomir Kropiwiec

Informacje

Opis działalności
Hurtowa sprzedaż węgla Kropka, której właścicielem jest Sławomir Kropiwiec, ma swoją siedzibę w Zalesiu, na terenie województwa lubelskiego. Na rynku działamy od 2001 roku.
Produkty i usługi
Węgiel to nieocenione paliwo, dzięki któremu cywilizacja poszła w górę i wykorzystujemy go do dziś. Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy na temat węgla to ogrzewanie. Jednak to nie wszystko. Napędza wielkie maszyny, pomaga w wytworzeniu prądu. Rozwój ludzkości zawdzięczamy zatem i jemu. Ten czarny mały kamyczek jest dla nas nadal bardzo cenny.

Z racji tego zajmujemy się sprowadzaniem najlepszej jakości węgla z Rosji. Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedażą węgla kamiennego. Jego cechami charakterystycznymi i zarazem zaletami są: wysoka kaloryczność oraz niski stopień zasiarczenia.

Nasza oferta to:

- węgiel o kaloryczności min. 28 000 kJ (max 7% popiołu);
- orzecho-kostkę w klasie 25 000 kJ;
- ekogorszek;
- koks.

Posiadamy własny pojazdy, dzięki którym gwarantujemy Klientom transport zakupionego u nas węgla. Podejmujemy się dowozu pod wskazany adres. Pracują u nas doświadczeni kierowcy pilnujący określonych terminów i czasu. Zapewniamy, że sprzedajemy najlepszej jakości węgiel, dzięki któremu koszty ogrzewania nie będą takie duże.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Bożena
Kupiłem ostatnio 3tony i jestem bardzo zadowolona z węgla. Bardzo mało popiołu. Myślę że kupię tam jeszcze tam wrócę