Tekos Andrzej Pastuszak

Zakładanie oraz pielęgnacja boisk piłkarskich

Ogrodnictwo
ul. Kościuszki 78, 22-145 Dubienka lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tekos Andrzej Pastuszak

Informacje

Opis działalności
Andrzej Pastuszak jest właścicielem firmy Tekos, która znajduje się w Dubience, w województwie lubelskim. Firma została założona w 2011 roku. Specjalizujemy się w pielęgnacji i zakładaniu muraw rekreacyjnych i sportowych. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne nawozy, wózki i farba do malowania linii, wózki nawadniające, włóki i zabiegiregeneracyjne: wertykulacja, aeracja, piaskowanie, głębokie spulchnianie, zasiew i dosiew trawy.
Produkty i usługi
Firma Tekos od wielu lat zajmuje się pielęgnacją obiektów sportowych oraz nawierzchni trawiastych. Sprzedajemy i udostępniamy produkty idealne do utrzymania murawy w dobrym stanie. Nasi eksperci przeprowadzają ekspertyzy i badają nawierzchnię, w celu stwierdzenia, jaki jest stan techniczny danej powierzchni. Oferujemy Państwu nawozy na boiska trawiaste od producenta Haifa. Sprzedajemy nawozy Multicote i Multi-mix.

W ramach regeneracji i rekonstrukcji boisk trawiastych wykonujemy takie prace jak:
- wertykulacja,
- aeracja i piaskowanie,
- głębokie spulchnianie,
- zasiew i dosiew perforacyjny,
- opracowanie planu rekonstrukcji płyty boiska,
- wykonanie rekonstrukcji.

Wertykulacja jest procesem, który polega na nacinaniu wytworzonego filcu. Specjalna maszyna usuwa filc z nawierzchni, ponieważ mogą zbierać się w nim różnego rodzaju bakterie i grzyby. Dziękiusunięciu filcu podłoże ma większy dostęp do tlenu, wody i innych ważnych substancji wpływających na krzewienie się trawy.

Zajmujemy się również czyszczeniem boisk piłkarskich. Nasze prace obejmują rozwiezienie granulatu, szczotkowanie nawierzchni i rozluźnienie materiału.

Oferujemy Państwu także różne mieszanki traw. Są to:
- trawy ozdobne, dekoracyjne,
- trawy odporne na suszę,
- trawy na tereny zacienione,
- trawy sportowe,
- trawy rekreacyjne.

Sprzedajemy również wózki do malowania linii na boiskach. Posiadamy wózek marki RGM-Sportger?te oraz PERROT RollcarT V-3.

Nasza kadra chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Tekos z Dubienki oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń