Kołb-Sad DDD Andrzej Sadlak

Profesjonalne wykonawstwo dezynsekcji oraz dezynfekcji

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
22-363 Leonów 29 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kołb-Sad DDD Andrzej Sadlak

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Kołb-Sad DDD, w ramach której działalności zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Właścicielem firmy jest Andrzej Sadlak, a nasza siedziba znajduje się w Leonowie, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Zwalczaniem szkodników zajmujemy się już od wielu lat. Działanie w zawodzie od 2009 roku pozwoliło nam na dokładne zbadanie branży oraz poznanie wielu skutecznych technik walki z insektami czy innego rodzaju utrapień.

Podstawowe usługi:
- zwalczanie myszy i szczurów,
- likwidacja oraz zwalczanie pluskwy domowej,
- likwidacja gniazd szerszeni i os,
- dezodoryzacja brzydkich zapachów,
- dezynfekcja kurników.

Ponadto wypędzamy kuny z poddaszy oraz krety z ogrodów,
Zwalczamy pluskwy, prusaki, mrówki, kleszcze, komary, muchy, trojszyki, wołki zbożowe, spuszczele pospolite, kołatki domowe, rybiki cukrowe, obrzeżki, pchły, karaluchy, krocionogi, myszy, szczury, krety, nornice, karczowniki, ślimaki i inne szkodniki.

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży i ogromną ilość zadowolonych Klientów. Staramy się dbać o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort przebywania w domu. Naszą skuteczność zwiększają nowoczesne narzędzia, preparaty oraz odpowiednie techniki do walki z danym typem szkodnika. Stosujemy najnowocześniejsze środki produkowane przez czołowe firmy.

Jako firma jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę, co daje gwarancje doskonałych i w pełni satysfakcjonujących usług. Zapewniamy sprawną, szybką i dokładną pomoc, gdyż mamy świadomość, że chcecie Państwo jak najszybciej uporać się z problemem.

Gorąco zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Kołb-Sad DDD z Leonowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, lubelski, Lublin, świdnicki, włodawski, zamojski, Zamość

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń