Elektryk Radosław Król

Krajowy i międzynarodowy drogowy transport ciężarowy

Transport samochodowy
ul. Chełmska 23, 22-170 Rejowiec Fabryczny lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elektryk Radosław Król

Informacje

Opis działalności
Elektryk świadczy usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu drogowego. Właścicielem firmy jest Radosław Król, a jej siedziba znajduje się w Rejowcu Fabrycznym, w powiecie chełmskim, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu transportu drogowego.

Do dyspozycji swoich klientów posiada flotę pojazdów ciężarowych wraz z naczepami z zabudową plandeki typu firanka do załadunku bokiem lub tyłem.

Firma realizuje przewozy paletowe i drobnicowe. Jej specjalnością jest natomiast transport sprzętu RTV i AGD, zarówno na paletach, jak i w oddzielnych opakowaniach o większych gabarytach, jak np. w lodówkach, kuchenkach wolnostojących, czy pralkach.

Wszystkie pojazdy firmy Elektryk posiadają przestrzeń ładunkową dostosowaną i wyposażoną w elementy zabezpieczające towary wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne, w tym między innymi sprzęt elektroniczny.

Każde zlecenie jest realizowane w sposób indywidualny, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Firma posiada niezbędne licencję i zezwolenia do prowadzenia zarobkowego przewozu drogowego na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Radosław Król udziela wszelkich informacji związanych ze szczegółami usług oraz warunkami współpracy podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń