Handel Detaliczny Przemysław Selwa

Sprzedaż drewna opałowego i kominkowego

Drewno opałowe
22-130 Wola Korybutowa-Kolonia 20 lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
695 286 511
Handel Detaliczny Przemysław Selwa

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Przemysław Selwa. Jestem właścicielem firmy zajmującej się sprzedażą drewna opałowego i kominkowego. Mój zakład znajdą Państwo w Woli Korybutowej-Kolonii na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Posiadamy najróżniejsze gatunki drzew. Każde z nich cechuje się niezwykłym zapachem, twardością, a także specjalnymi, dostosowanymi rozmiarami. Umieszczenie go w kominku pozwoli ogrzać się w zimowe wieczory oraz cieszyć się przepięknym wystrojem wnętrza. Sprzedajemy nie tylko drewno kominkowe, ale też drzewo opałowe.

W sprzedaży mamy między innymi:

- drewno dębowe,
- drewno brzozowe,
- drewno sosnowe,
- drewno olchowe,
- drewno kominkowe grab.

Zapewniamy regularne dostawy we wskazane przez Klienta miejsce. Dysponujemy własnym środkiem transportu. Umożliwiamy przewóz nawet sporej ilości drewna. Drewno może być połupane lub w całości w wałkach o długości 120 cm.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego zakładu w Woli Korybutowej-Kolonii. Z chęcią przedstawimy Państwu cennik proponowanego przez na drewna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
kraśnicki, lubartowski, lubelski, świdnicki, krasnostawski, łęczyński, chełmski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Michalina
Super. Drewno zostało dostarczone wprost do naszego domu! Teraz nasz kominek przepięknie wzbogaca wnętrze.
L
Leszek
Kupujemy tutaj drewno opałowe i drewno kominkowe. Czasami w całości, a czasami łupane. Jesteśmy zaskoczeni tak niską ceną.
J
Julia
Zamówiliśmy sporą dostawę drewna dębowego. Zakład Pana Przemysława dostarczył nam wszystko pod dom.
J
Jacek
Bardzo niska cena za spore ilości drewna. Zakład ma do zaoferowania bardzo dużo, różnego rodzaju gatunków. My zdecydowaliśmy się na drewno grab. Jest to bardzo twarde drewno, a przez to długo się pali.
A
Agnieszka
Świetne drewno! Do naszego kominka zamawiamy wyłącznie drewno z zakładu Pana Przemysława. Kiedy drewno się pali w pomieszczeniu jest bardzo ładny zapach świeżego drzewa. Polecam.