Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży

Odzież używana
ul. Targowa 24, 22-500 Hrubieszów lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży jest Hrubieszów w województwie lubelskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Odzież używana.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży poprzez email: pawexhrubieszow@gmail.com lub telefon: 508 180... .
Siedziba firmy Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży znajduje się pod adresem 22-500 Hrubieszów ul. Targowa 24,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
BEA
Niestety zero za chamską obsługę w sklepie we Włodawie,pani ekspedientka Ola jest niekompetentna ,arogancka i potrafi wyrzucić ze sklepu jeśli coś jej nie pasuje.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.