Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski

Wiercenie przydomowych, rolniczych i ogrodowych studni głębinowych

Studnie
22-546 Sahryń 2 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski
22-546 Sahryń 2 lubelskie
NIP
9191211763
Telefon
Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski

Informacje

Opis działalności firmy Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski w Sahryń
Siedziba firmy Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski znajduje się w Sahryniu, w województwie lubelskim. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła — Grzegorz Krasnodębski to najlepszy wybór w zakresie prac wiertniczych. Wyróżniamy się doświadczeniem i angażujemy się w realizację każdego zlecenia. Pracujemy szybko i dokładnie, aż do zakończenia inwestycji. W trakcie prac korzystamy z nowoczesnych urządzeń, w tym wiertnic, którymi wiercimy aż do odpowiedniego poziomu z wodą.

Budując studnie, przede wszystkim wiercimy otwory. Tak przygotowane odwierty czyścimy i następnie obudowujemy je. Montujemy też pompy wodne o wymaganej wydajności i podłączamy studnie do wodociągów. W ten sposób woda trafia bezpośrednio do domów i obiektów gospodarczych, gdzie znajduje różne zastosowanie. Oferujemy również:
-ogrodowe studnie głębinowe,
-rolnicze studnie głębinowe,
-przemysłowe studnie głębinowe.

Zajmujemy się także kopaniem odwiertów niezbędnych do montażu pomp ciepła. Najczęściej wiercimy je przy domach. Dodatkowych informacji o usługach wiertniczych udzielamy pod podanym numerem telefonu, a także e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!
Zasięg działania
Firma Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła - Grzegorz Krasnodębski z lokalizacji: Sahryń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski, Zamość

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń