Betoniarnia Janów Mariusz Stanicki

Beton towarowy i drogowy

Beton
23-305 Chrzanów Pierwszy 69 lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Betoniarnia Janów Mariusz Stanicki
23-305 Chrzanów Pierwszy 69 lubelskie
Telefon
Betoniarnia Janów Mariusz Stanicki

Informacje

Opis działalności firmy Betoniarnia Janów Mariusz Stanicki w Chrzanów Pierwszy
Mam na imię Mariusz Stanicki i jestem właścicielem betoniarni o nazwie Janów. Nieprzerwanie od 2001 roku zajmuję się sprzedażą betonu oraz różnych zapraw murarskich. Moja siedziba znajduje się w miejscowości Chrzanów Pierwszy, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest sprzedaż betonu i wyrobów betonowych. Specjalizuję się głównie w wytwarzaniu betonu towarowego, drogowego i posadzkowego. W ofercie mojej betoniarni znajdują się również różnego rodzaju zaprawy betonowe i murarskie oraz specjalistyczne pompy do betonu.

Posiadam pompogruszkę 24 mb i betonomieszarki 7m3, 9m3 i 10m3. Usługi świadczę głównie na terenie powiatów stalowowolskiego, kraśnickiego, biłgorajskiego i niżańskiego. Zatrudniani przeze mnie pracownicy posiadają spore doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie bardzo dobrej opinii na rynku.

Swoim Klientom gwarantuję profesjonalne podejście i najwyższą jakość usług. Moją wizytówką są konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Zapraszam Państwa do nawiązania owocnej współpracy z betoniarnią Janów, znajdującą się w Chrzanowie Pierwszym.
Zasięg działania
Firma Betoniarnia Janów Mariusz Stanicki z lokalizacji: Chrzanów Pierwszy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
biłgorajski, janowski, kraśnicki, niżański, stalowowolski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
I
Igor
Jeśli ktoś szuka dobrej betoniarni, to zdecydowanie trafił we właściwe miejsce.
K
Krzysiek
Widać, że znają się na swojej pracy. Tworzą bardzo dobre produkty galanterii betonowej.
T
Tomasz
Współpraca z betoniarnią Janów układa się naprawdę dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić.
A
Andrzej
Faktycznie znają się na produkcji betonu drogowego. Mogą też przetransportować zamówione produkty. Polecam z czystym sumieniem!
W
Wiktor
Sprzedawane przez nich produkty betonowe to zdecydowanie wysoka jakość, w atrakcyjnej cenie. Jestem pewien, że jeszcze nie raz skorzystam.