Old-Mar Mariusz Moskal

Specjalizujemy się w rozbiórkach budynków drewnianych

Drewno
23-304 Konstantów 15 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
669 045 329
Adres korespondencyjny
23-304 Konstantów 15 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Firma Old-Mar znajduje się w Konstantowie, w powiecie janowskim, na terenie województwa lubelskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku. Zajmujemy się skupem drewna. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Właścicielem jest Mariusz Moskal.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest skup drewna. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Mariusz Moskal.

Skupujemy między innymi deski obiciowe, krokwie, bale płaskie i deski podłogowe, a także każdy gatunek drewna iglastego oraz drewno dębowe. Zajmujemy się też wykonywaniem rozbiórek konstrukcji drewnianych, budynków z drewna, a także stodół.

Dodatkowo zajmujemy się rozbiórką konstrukcji stalowych.
Do naszych zadań należy również wykonawstwo rozbiórek wiat, szop i budynków, a także skup krokwi i bali płaskich. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń