Pphu Stary Młyn Cezary Wójtowicz

Usługi SPA i wynajem pokoi

Salony SPA i odnowa biologiczna
ul. Jagiellońska 5, 23-200 Kraśnik lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
691 708 915
Pphu Stary Młyn Cezary Wójtowicz

Informacje

Opis działalności
Stary Młyn to restauracja, hotel i SPA założone w 2007 roku. Siedziba działalności znajduje się w Kraśniku na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem firmy jest Cezary Wójtowicz.
Produkty i usługi
Nazwa naszej firmy wywodzi się z miejsca, w którym się znajdujemy. Jest to stary młyn przerobiony na pomieszczenia użytkowe. Oferujemy przestrzeń, która idealnie nadaje się na imprezy tematyczne czy organizację wernisażu lub wystawy.

Poza starym młynem mogą Państwo wynająć jedną z nowoczesnych sal przeznaczoną na imprezy okolicznościowe oraz z altany. Istnieje możliwość skorzystania z samej sali bądź wynajęcia jej z cateringiem.

Wynajmujemy sale na:
- bankiety,
- konferencje,
- szkolenia,
- komunie,
- chrzciny,
- śluby,
- urodziny.

Mogą Państwo u nas także przenocować. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach znajdujących się blisko centrum miasta. Naszym gościom zapewniamy ciszę i spokój, aby mogli w pełni nacieszyć się swoim urlopem. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszego salonu SPA, gdzie można skorzystać z odnowy biologicznej.

Wszystkim naszym gościom oferujemy także smaczne i tanie posiłki. Posiadamy ogromny wybór potraw oraz napoi. Nasza oferta obejmuje śniadania, obiady i kolacje.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarni, restauracji, hotelu i SPA. Nasza siedziba znajduje się w Kraśniku.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń