Centralgaz Budowa Sieci i Instalacji Wod.-Kan. Co i Gazu

Kompleksowe usługi w zakresie sieci i przyłączy domowych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Makuszyńskiego 21, 23-204 Kraśnik lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
609471366
Centralgaz Budowa Sieci i Instalacji Wod.-Kan. Co i Gazu

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Centralgaz znajduje się w Kraśniku, w województwie lubelskim. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Nasza specjalność to budowa sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz gazu.
Produkty i usługi
Oferta prowadzonej przez nas firmy obejmuje kompleksowe usługi w zakresie sieci oraz przyłączy domowych, a także instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacyjnych, gazowych i wodnych. Prace wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. Dbamy również, by spełniały aktualnie obowiązujące normy.

O wysokiej jakości świadczonych usług świadczą liczne referencje, które wystawili nam nasi klienci. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje potrzebne w pracach.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Centralgaz.
Certyfikaty
Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
biłgorajski, janowski, krakowski, Kraków, kraśnicki, lipski, lubelski, myślenicki, niżański, opatowski, opolski, ostrowiecki, proszowicki, puławski, radomski, sandomierski, stalowowolski, staszowski, Tarnobrzeg, tarnobrzeski, wielicki, zwoleński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń