Motyl-Trans Sławomir Ciołek

Komfortowe przejazdy z Polski do Belgii

Transport międzynarodowy
ul. Prusa 9, 23-200 Kraśnik lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 604 608
Motyl-Trans Sławomir Ciołek

Informacje

Opis działalności
Firma Motyl-Trans od 2007 roku zajmuje się przewozami osobowymi do Belgii i Niemiec. Jej założycielem jest Sławomir Ciołek, a biuro znajduje się w Kraśnikach na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Firma transportuje osoby prywatne i grupy zorganizowane, takie jak wycieczki, pielgrzymki, wesela czy imprezy sportowe. Celem podróży może być zarówno sprawa prywatna, turystyczna jak i biznesowa.

Firma Motyl-Trans wyposażona jest w busy przeznaczone do przewozu dziewięciu osób. Każdy z nich posiada szereg udogodnień, takich jak:
- wygodne, rozkładane fotele,
- wejście 230 V,
- Wi-Fi,
- telewizor,
- klimatyzacja.

Skorzystać z oferty może każda osoba, której cel podróży znajduje się na trasie między Polską a Belgią. Firma transportuje również przesyłki, takie jak paczki, rowery czy inne towary. Wyjazdy odbywają się we wtorki oraz piątki po wcześniejszym zamówieniu przez interesanta.

Firma zatrudnia tylko doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. Każdy z nich posiada na bieżąco aktualizowaną nawigację GPS, by bez problemu trafić w wyznaczony przez Państwa punkt docelowy.
Podczas przejazdów nie występują również niekomfortowe przesiadki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Motyl-Trans z Kraśnika, oraz do odwiedzenia jej witryny internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe