PIASPOL S.C. PPHU Alicja i Arkadiusz Ordzewiały

Piach rzeczny i podsypkowy oraz kruszywa drogowe

Kamień i kruszywa
ul. Sienkiewicza 29, 23-204 Kraśnik, woj. lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
PIASPOL S.C. PPHU Alicja i Arkadiusz Ordzewiały
ul. Sienkiewicza 29, 23-204 Kraśnik, woj. lubelskie
NIP
7151939960
Telefon
PIASPOL S.C. PPHU Alicja i Arkadiusz Ordzewiały

Informacje

Opis działalności firmy PIASPOL S.C. PPHU Alicja i Arkadiusz Ordzewiały w Kraśnik
Firma Piaspol znajduje się w Kraśniku. Wydobywamy oraz dostarczamy piach i kruszywa stosowane w drogownictwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Kopalnia Piaspol w Kraśniku to miejsce, gdzie trudnimy się wydobywaniem piasku i kruszyw drogowych. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne, jak firmy z branży budowlanej i drogowej.

W naszej ofercie znajdziecie piasek rzeczny przesiewany. W budownictwie jest wykorzystywany do wykonywania posadzek, tynków czy zapraw murarskich. W ogrodnictwie można go stosować do filtrowania wody czy budowy ogródków skalnych.

Wydobywamy oraz sprzedajemy również piach podsypkowy. Idealnie nadaje się do wyrównywania terenu oraz zasypywania fundamentów oraz przewodów i rur w ziemi.

Ponadto dostarczamy kruszywa służące do budowy dróg, chodników czy ścieżek drogowych, w tym między innymi tłuczeń, żwir czy kliniec.

Jesteśmy wyposażeni w ciągniki siodłowe z naczepami oraz wywrotki, które umożliwiają nam transport piasku i innych kruszyw. Zapewniamy załadunek, dostawę oraz rozładunek. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego.

Zasięg działania
Firma PIASPOL S.C. PPHU Alicja i Arkadiusz Ordzewiały z lokalizacji: Kraśnik świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kraśnicki, opatowski, opolski, ostrowiecki, puławski, sandomierski, stalowowolski, Tarnobrzeg

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
O
H
Krystyna Ordzewiala Hejduk
Pozytywna
O
Ordzewiala
Super