Sławex PPHU Majewski S.

Produkcja mebli drewnianych na zamówienie

Stolarze
ul. Towarowa 34, 23-225 Kraśnik lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sławex PPHU Majewski S.
ul. Towarowa 34, 23-225 Kraśnik lubelskie
Telefon
Sławex PPHU Majewski S.

Informacje

Opis działalności firmy Sławex PPHU Majewski S. w Kraśnik
Siedziba firmy Sławex znajduje się w Kraśniku, w województwie lubelskim. Zakład stolarski prowadzony jest przez Sławomira Majewskiego.
Produkty i usługi
Drewno poddane precyzyjnej obróbce zamienia się w wytrzymałe i estetyczne konstrukcje i elementy. Specjalistami od wykonywania usług stolarskich są pracownicy Sławex. Zakład wyposażony w nowoczesne maszyny i zatrudniający doświadczonych stolarzy oferuje precyzyjną i terminową produkcję wyrobów z drewna różnych drzew polskich i zagranicznych. Przykładem są konkurencyjne cenowo meble. Meble na wymiar można przede wszystkim zamówić do kuchni. Oferta zakładu stolarskiego obejmuje:
-stojące szafki kuchenne,
-wiszące szafki kuchenne,
-blaty kuchenne.

Zabudowy kuchenne produkowane przez stolarzy doskonale prezentują się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Meble na zamówienie przygotowywane są w różnych stylach, w tym nowoczesnym i klasycznym. Fronty mogą mieć rozmaite kolory. Ponadto kuchnie mogą zostać wyposażone w dowolne akcesoria i oświetlenie.

By dowiedzieć się więcej o usługach stolarskich wykonywanych przez Sławex, najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu. Można również napisać e-maila.

Zasięg działania
Firma Sławex PPHU Majewski S. z lokalizacji: Kraśnik świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń