Firma Transportowa IgoKar Rafał Bodys

Dobór materiałów budowlanych

Kamień i kruszywa
ul. Wrzosowa 95, 23-200 Lasy lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Transportowa IgoKar Rafał Bodys

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo IgoKar działa na rynku od 2015 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Lasy, w
województwie lubelskim. Firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych takich jak rozmaite kruszywa.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz doświadczeniu pracowników nabytemu jeszcze na długo przed powstaniem przedsiębiorstwa zdobyliśmy dobrą renomę i zyskaliśmy zaufanie licznych Klientów.

"IgoKar" dysponuje własną flotą wywrotek, o dużej ładowności umożliwiających dostawę nabytych materiałów w dowolne wyznaczone przez Klienta miejsce na terenie województwa lubelskiego.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jednak do współpracy zapraszamy również osoby prywatne. W działaniach kieruje nami profesjonalizm i wysoki poziom obsługi Klienta. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny dzięki czemu kontrahent otrzymuje usługę dopasowaną idealnie do jego potrzeb.

Kadra pracownicza działająca na terenie firmy złożona jest ze starannie wyselekcjonowanych fachowców posiadających
odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę by świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Udzielamy gwarancji profesjonalizmu, rzetelności, terminowości oraz oferujemy atrakcyjne ceny.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo "IgoKar" pod kierownictwem Rafała Bodysa działa w branży transportowej i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Lasy. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo IgoKar działa na rynku od ponad 5 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży kruszyw które dzięki swojej wysokiej jakości wykorzystywane są przede wszystkim w branży budowlanej.

W sprzedaży stałej posiadamy takie materiały budowlane jak:
• żwir,
• gruz,
• piasek,
• kamienie budowlane,
• i inne kruszywa,

W sprzedaży znajdą Państwo również ziemię ogrodową i kamień ogrodowy oraz piach do miksokreta.

Oferta firmy jest systematycznie poszerzana dzięki czemu mogą z niej skorzystać nawet najbardziej wymagający Klienci. Pracownicy firmy służą fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego surowca oraz wyznaczeniu jego wymaganej ilości. Jesteśmy stale dostępni i udzielamy odpowiedzi na każde pytanie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kraśnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń