IgoKar Firma transportowa Rafał Bodys

Szeroki wybór kruszyw

Kamień i kruszywa
ul. Wrzosowa 95, 23-200 Lasy, woj. lubelskie
(9 opinii) napisz opinię
IgoKar Firma transportowa Rafał Bodys
ul. Wrzosowa 95, 23-200 Lasy, woj. lubelskie
NIP
7151344793
Telefon
IgoKar Firma transportowa Rafał Bodys

Informacje

Opis działalności firmy IgoKar Firma transportowa Rafał Bodys w Lasy
Przedsiębiorstwo "IgoKar" pod kierownictwem Rafała Bodysa działa w branży transportowej i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Lasy. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo IgoKar działa na rynku od ponad 5 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży kruszyw które dzięki swojej wysokiej jakości wykorzystywane są przede wszystkim w branży budowlanej.

W sprzedaży stałej posiadamy takie materiały budowlane jak:
- żwir,
- gruz,
- piasek,
- kamienie budowlane,
- inne kruszywa.

W sprzedaży znajdą Państwo również ziemię ogrodową oraz piach do miksokreta.

Oferta firmy jest systematycznie poszerzana dzięki czemu mogą z niej skorzystać nawet najbardziej wymagający Klienci. Pracownicy firmy służą fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego surowca oraz wyznaczeniu jego wymaganej ilości. Jesteśmy stale dostępni i udzielamy odpowiedzi na każde pytanie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Firma IgoKar Firma transportowa Rafał Bodys z lokalizacji: Lasy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
janowski, kraśnicki, lubelski, Lublin, łukowski, opolski

Aktualności

kruszywo drogowe

29.04.2024

Kruszywa drogowe to niezbędny element w budowie dróg, a firma transportowa IgoKar w Lasach od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały. Znajdując się w sercu Polski, IgoKar oferuje szeroką gamę usług transportowych, w tym przewóz kruszyw drogowych, co sprawia, że jest idealnym partnerem dla firm budowlanych i inwestorów z całego kraju. Współpracując z IgoKar, można liczyć na terminowe dostawy, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich kruszyw drogowych do realizacji konkretnego projektu. Zapraszamy do kontaktu z firmą IgoKar, aby poznać więcej szczegółów dotyczących oferty i wspólnie stworzyć trwałe oraz bezpieczne drogi dla przyszłych pokoleń.

sprzedaż kruszyw

31.01.2024

Kruszywa budowlane to nieodłączny element każdej inwestycji budowlanej, a właściwy wybór dostawcy może znacząco wpłynąć na sukces realizacji projektu. Firma transportowa IgoKar w Lasach oferuje szeroką gamę kruszyw, takich jak żwir, piasek czy tłuczeń, które są niezbędne do wykonania solidnych fundamentów, podbudowy dróg oraz innych konstrukcji budowlanych. Wysoka jakość produktów, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw sprawiają, że IgoKar cieszy się zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych. Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie kruszyw budowlanych, zapraszamy do kontaktu z firmą IgoKar, gdzie nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie materiały do Twojego projektu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
E
Eryk
Tani piasek z transportem. Polecam z czystym sumieniem.
M
Michał
Zamawiałem tutaj ostatnio ziemię ogrodową. Szybka dostawa, polecam.
J
Janusz
Firma IgoKar to sprawdzony dostawca kruszyw budowlanych i drogowych. Bardzo dobra jakość.
A
Andrzej
Polecam, dobre ceny, świetna obsługa, transport kruszyw zawsze na czas.
P
Paweł
Obsługa na medal, zawsze doradzi wybór i ilość odpowiednich kruszyw.
G
Grzegorz
Korzystam z ich usług już ładnych parę lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam!
A
Arkadiusz
Współpraca przebiegła znakomicie, na pewno jeszcze skorzystam.
P
Przemek
Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo dobra firma.
D
Daniel
Solidna firma. Współpraca z nią to sama przyjemność. Wzorowo wywiązują się z powierzonych zadań, dostawa w terminie oraz niewysokie ceny kruszyw. Szczerze polecam.