Usługowy Zakład Betoniarsko-Kamieniarski Kamyk Bartłomiej Szustakowski

Usługi kamieniarskie na wysokim poziomie

Usługi kamieniarskie
23-251 Terpentyna 165 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
539 950 298
Adres korespondencyjny
23-251 Terpentyna 165 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Usługowy Zakład Betoniarsko-Kamieniarski Kamyk znajduje się w Terpentynie, w powiecie kraśnickim, na terenie województwa lubelskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług kamieniarskich. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług kamieniarskich. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy nagrobki, blaty granitowe, schody granitowe, płyty granitowe, posadzki z marmuru, pomniki z marmuru, a także pomniki z granitu. Ponadto zajmujemy się produkcją blatów marmurowych na zamówienie i nietypowych nagrobków.

Nasze wyroby powstają z wysokiej jakości materiałów i komponentów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Kamieniarstwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby odpowiemyna wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń