Ewa Grabiec Sprzedaż Węgla

Wydobycie i sprzedaż węgla
35 Średnia Wieś 49 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 923 787
518967907
512315286
Adres korespondencyjny
35 Średnia Wieś 49 lubelskie

Informacje

Opis działalności
ZAOPATRZENIE ROLNICTWA W OPAŁ (węgiel), NAWOZY, ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN, SKUP PŁODÓW ROLNYCH - ZBÓŻ, OWOCÓW.
Produkty i usługi
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzaliśmy stopniowo naszą ofertę usługową. Zaczynając od dostaw materiału siennego i zbóż, rozwinęliśmy ofertę o sprzedaż produktów energetycznych - SPRZEDAŻ WĘGLA. Następnie rozbudowaliśmy ją o zaopatrywanie rolnictwa w produkty chemiczne, takie jak nawozy sztuczne oraz środki ochrony roślin. Wraz ze zmianami zachodzącymi w przepisach w 2010 roku, uzyskaliśmy status podmiotu zatwierdzonego przez ARMiR jako skup owoców miękkich.

DOSTAWA OPAŁU
Nasza firma prowadzi działalność związaną z dostawą opału. W tym względzie współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami tych produktów, aby nasi Klienci mogli cieszyć się wyrobami tylko najwyższej jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminowe dostawy.

Nasza oferta obejmuje: sprzedaż węgla w różnej formie i postaci (groszek, orzech, kostka, eko groszek).

SKUP OWOCÓW I ZBÓŻ
Nasza firma oferuje na Lubelszczyźnie szerokie spektrum usług.Współpracujemy z dostawcami różnego rodzaju płodów rolnych. Z drugiej zaś strony zaopatrujemy ich w potrzebne nawozy i środki ochrony roślin, a także materiał sienny. Posiadamy odpowiednio przygotowane miejsca składowania oraz spełniamy wszelkie nałożone ustawami wymogi związane z procedurą skupu płodów rolnych. Współpraca z dużymi zakładami przetwórstwa, bez zaopatrywania w produkty do bezpośredniej konsumpcji, zwalnia nas z konieczności przestrzegania niektórych rozporządzeń unijnych dotyczących wymagań jakościowych dla świeżych owoców i warzyw, dlatego też możemy proponować konkurencyjne ceny.

Specjalizujemy się w:
- skupie owoców miękkich (truskawka, malina, porzeczka czarna i czerwona),
- skupie zbóż (pszenica, rzepak, pszenżyto, jęczmień).
Marki i specjalizacje
SPRZEDAŻ PRODUKTÓW NA POTRZEBY ROLNICTWA
W zakresie współpracy z Klientami sektora związanego z rolnictwem oferujemy dostawę produktów, które wspomagają ich podstawową działalność.

W szczególności nasi odbiorcy mogą na nas liczyć w kwestii zaopatrzenia w:
- środki ochrony roślin,
- nawozy sztuczne,
- materiał sienny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
świdnicki, biłgorajski, krasnostawski, Lublin, Zamość

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń