Polianna Usługi reklamowo-poligraficzne Anna Kiszczyńska

Od projektu do druku

Drukarnie i poligrafia
ul. Kościuszki 3, 22-300 Krasnystaw lubelskie
Poniedziałek 07:00 - 15:30
Wtorek 07:00 - 15:30
Środa 07:00 - 15:30
Czwartek 07:00 - 15:30
Piątek 07:00 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
501503107
Może cię zainteresować
Polianna Usługi reklamowo-poligraficzne Anna Kiszczyńska

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Polianna zajmujemy się świadczeniem usług poligraficznych już od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krasnymstawie na terenie województwa lubelskiego, a założycielką jest Anna Kiszczyńska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Polianna działamy prężnie już od ponad półtorej dekady. Zajmujemy się świadczeniem usług reklamowych. Posiadamy w tej branży spore doświadczenie. Staramy się zapewnić Klientom jedynie najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie, by jak najlepiej udało im się zareklamować swój produkt czy usługę. Starannie przykładamy się do danego projektu i skrupulatnie go wykonujemy.

Nasza oferta to przede wszystkim:

- grawerowanie i cięcie laserem,
- druk offsetowy i cyfrowy,
- tabliczki,
- szyldy
- teczki firmowe,
- plakaty i foldery,
- naklejki samoprzylepne,
- czasopisma,
- papier firmowy,
- druk i poligrafia.

Co więcej, wykonujemy kserokopie i drukujemy dyplomy, które wcześniej projektujemy. Można u nas zamówić również autorskie etykiety i notesy. Wykonując projekty, dokładnie słuchamy uwag Klienta i stosujemy się do nich. Świadcząc wszelkie usługi drukarskie działamy między innymi na formacie papieru A3+.

Pracownicy naszej firmy to odpowiednio wykwalifikowane osoby. Działają w zawodzie od wielu lat i potrafią tworzyć estetyczne i ciekawie wyglądające projekty, które zdecydowanie przykuwają oko potencjalnego Klienta lub świetnie prezentują się jako na przykład dyplom. Dostosowujemy się do uwag i opinii Klientów, by zaprezentować im produkt, który w jak największym stopniu spełnia ich oczekiwania.

W celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie oferty serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń