Betoniarnia "Wojtal" Sp. z o.o.

Twój dostawca kruszyw

Beton
ul. Rejowiecka 24, 22-300 Krasnystaw lubelskie
(9 opinii) napisz opinię
Betoniarnia "Wojtal" Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Betoniarnię "Wojtal" otworzyliśmy w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Siennicy Nadolnej, na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Realizacja inwestycji nie jest możliwa bez kruszyw. Znajdują one zastosowanie podczas wykonywania rozmaitych mieszanek ogólnobudowlanych. Wykorzystuje się je do budowy dróg, a także wytwarzania betonu oraz zapraw budowlanych. Biorąc pod uwagę ich sposób pozyskiwania, rozróżniamy: kruszywa naturalne (łamane i żwirowe) oraz kruszywa sztuczne.

W naszej ofercie można znaleźć:

- piach,
- żwir.

Poza tym trudnimy się produkcją betonu. W naszym laboratorium wykonujemy czysty beton oraz mieszanki. Prowadzimy również beton stwardniały. Jesteśmy w stanie wyprodukować wiele wyrobów budowlanych. Między innymi jest to cement czy domieszki.

Dodatkowo proponujemy:

- beton z gruszki,
- stropy,
- pompogruszki,
- bloczki betonowe.

Kupić u nas można także beton konstrukcyjny, beton jamowy, beton posadzkowy oraz beton hydrotechniczny i beton architektoniczny. Prowadzimy też beton wodoszczelny, beton mostowy, beton kontraktorowy, beton wałowany czy beton nawierzchniowy.

Przygotowaliśmy dla Państwa również beton samozagęszczalny i podsypki cementowo-piaskowe. Specjalizujemy się w sprzedaż kruszyw budowlanych oraz drogowych.

Nasza działalność obejmuje także usługi transportowe, które cechują się rozpoczęciem logistyki już przy silosach. Zapewniamy zatem transport ciężarowy, między innymi produktów rolnych. Samochody mają zamontowane specjalne sprężarki, a ich ładowność to nawet 37m3. Zadbaliśmy też o systemy rurociągów, które umożliwiają wypompowanie ładunku z samochodu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Wojtal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, zamojski, Zamość

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
Maciek
Cement jest trwały i nie kruszy się od mechanicznych uszkodzeń. Widać, że to naprawdę dobry produkt.
K
Kasjan
Na czas dowożą do nas transport betonu. Zamawiamy tu beton towarowy. Jest najlepszy, a poza tym ma bardzo dobrą cenę. Same plusy.
F
Fabian
Mają najlepszy beton, z jakiego do tej pory korzystałem. Wiele razy już go tu kupowałem i zawsze tak samo dobrej jakości. Nie można powiedzieć o firmie złego słowa.
B
bonus
Sprawna realizacja zamówień. Obsłużyli już nie jedną moją inwestycję.
K
Kazik
Kruszywa i beton najwyższej klasy. Polecam.
J
Jakub
Beton dostarczony na budowę był najwyższej jakości. Solidna firma.
E
Eryk
Nigdy nie ma problemów z terminową dostawą betonu.
T
Tymon
Rzetelny dostawca betonu towarowego. Zawsze wywiązuje się z umów.
D
Djr
Beton i wyroby betonowe o sprawdzonej jakości. Zamówienia są zawsze realizowanie w terminie.