Betoniarnia "Wojtal" Sp. z o.o.

Twój serwis opon

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Rejowiecka 24, 22-300 Krasnystaw lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Betoniarnia "Wojtal" Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zakład wulkanizacyjny Wojtal mieszczący się w Siennicy Dolnej. Mamy wieloletnią praktykę w kompleksowym serwisie ogumienia w autach osobowych i ciężarowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.
Produkty i usługi
Firmę Wojtal w Siennicy Dolnej stworzyliśmy z myślą o profesjonalnym serwisie opon w Państwa pojazdach. Usługi z zakresu naprawy opon wykonujemy nie tylko na miejscu w serwisie. Działamy także mobilnie dojeżdżając we wskazanie przez klienta miejsca.

Nasza oferta obejmuje takie usługi:

- wymiana opon w samochodach osobowych,
- wymiana opon w samochodach dostawczych.
- wymiana opon w samochodach ciężarowych,
- wymiana opon w traktorach,
- wymiana opon w pojazdach przemysłowych.

Zajmujemy się również sprzedażą opon. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane ogumienie znanych i cenionych w branży oponiarskiej firm. Do Państwa dyspozycji oddajemy również przechowalnię opon.

Poza tym trudnimy się także produkcją betonu. Wykonujemy mieszkanki, stwardniały beton oraz wyroby betonowe, w tym bloczki betonowe. Kupić u nas można:

- beton konstrukcyjny,
- beton posadzkowy,
- beton drogowy,
- beton jamisty,
- beton mostowy,
- beton hydrotechniczny.

Dodatkowo prowadzimy beton architektoniczny, beton wodoszczelny oraz beton samozagęszczalny SCC. Posiadamy również betonowe płyty drogowe i stropy Teriva.

Zajmujemy się też transportem kruszyw. Zapewniamy profesjonalny transport ciężarowy. Wykorzystujemy samochody wyposażone w system rurociągów i sprężarki. Wszystko po to, by łatwiej wypompować ładunek z cysterny mieszczącej do 37m3 towaru.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Betoniarnia Wojtal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, zamojski, Zamość

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń