Asbud. Wojciechewicz J.

Usługi brukarskie, roboty ziemne, niwelacje terenu układanie kostki brukowej

Brukarstwo
ul. Akacjowa 17, 21-100 Lubartów lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 954 962
605954962

Asbud. Wojciechewicz J.

Informacje

Opis działalności
Kompleksowe usługi brukarskie na terenie województwa lubelskiego. Firma Asbud oferuje pełny zakres usług brukarskich. Powstała ona w oparciu o bogate doświadczenie i znajomość rzemiosła budowlanego wchodzących w jej skład pracowników i kadry kierowniczej.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie prac brukarskich.

Zakres świadczonych usług:
- układanie kostki brukowej
- chodniki
- podjazdy
- tarasy
- niwelacja terenu

Końcowy wynik prac brukarskich to efekt wieloetapowego procesu, podczas którego cały czas staramy się być z naszymi Klientami.

Decydującym momentem jest określenie oczekiwań Klienta, ustalenie jego wizji, która zostanie zrealizowana tak, aby łączyć w sobie trzy elementy: piękno, użyteczność i trwałość.

Osiągnięcie tego możliwe jest przy współpracy z Klientem i analizie następujących czynników: rodzaju i wielkości przewidywanych obciążeń, uwarunkowania terenu, charakteru zabudowy, wielkości i kształtu działki, oczekiwań estetycznych, wyboru dobrej jakości kostki brukowej, sposobu odwodnienia terenu, skutecznego połączenia sposobu korzystania (styl życia, sposoby odpoczynku i spędzania wolnego czasu, potrzeba przemieszczania się wokół budynku itp.) z projektowaną aranżacją.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń