Twój Dom. Romanek S.

Rolety materiałowe, plisowane oraz dzień-noc, a także akcesoria do nich.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Lubelska 1/3, 21-100 Lubartów lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 533 894
Adres korespondencyjny
ul. Lubelska 1/3, 21-100 Lubartów lubelskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy TWÓJ DOM znajduje się w Lubartowie, na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży rolet, karniszy czy akcesoriów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2012 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Stanisław Romanek
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy TWÓJ DOM jest sprzedaż rolet materiałowych. W naszej ofercie można także znaleźć rolety plisowane. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się rolety dzień-noc.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż oraz montaż karniszy, zarówno drewnianych, jak i metalowych. Dysponujemy również akcesoriami do karniszy.

Oferujemy również:
- farby,
- lakiery,
- leje,
- filc,
- pędzle.

Nasza oferta obejmuje także sprzedaż akcesoriów meblowych. Oprócz tego możemy zaproponować wyroby drewniane i wykończeniowe, w tym żabki, wieszaki, listwy przypodłogowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sztukateria styropianowa.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą TWÓJ DOM.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubartowski, Lublin, łęczyński, łukowski, parczewski, puławski, rycki, świdnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń