Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny

Stomatolodzy i protetycy
ul. Mickiewicza 8 A/1, 21-100 Lubartów lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lubartów w województwie lubelskim.
Pracownicy Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: ewalipert@op.pl lub telefon: 696 454...
Jeśli chcesz nawiązać z Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 21-100 Lubartów ul. Mickiewicza 8 A/1,.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
T
Z T
Profesjonalizm jakich mało, dokładność, solidność i przede wszystkim rewelacyjne podejście do pacjenta sprawia, że wizyta u stomatologa nawet dla trudnych pacjentów nie stanowi problemu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.