Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Ewa Lipert

Stomatolodzy i protetycy
ul. Mickiewicza 8A/1, 21-100 Lubartów lubelskie
Poniedziałek 12:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 12:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 12:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa Lipert Gabinet Stomatologiczny

Informacje

Opis działalności
Właścicielem gabinetu jest Ewa Lipert. Działamy od 1996 roku. Nasz gabinet znajduje się w Lubartowie, na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Nasz gabinet stomatologiczny powstał w celu niesienia pomocy w zakresie kompleksowego leczenia oraz pielęgnacji jamy ustnej. Znajdujemy się w Lubartowie, choć przyjeżdżają do nas pacjenci z całego województwa lubelskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom usługi przez nas świadczone cenione są przez pacjentów, co codziennie uświadamia nam, jak bardzo jesteśmy im potrzebni. Działamy od kilku lat. W tym czasie pomogliśmy wielu pacjentom zwalczyć problemu z jamą ustną i uzębieniem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Zajmujemy się takimi dziedzinami, jak:
- chirurgia,
- protetyka,
- endodoncja.

Nasz gabinet otwarty jest na pacjentów w każdym wieku – jesteśmy świetni w obchodzeniu się z dziećmi. Przyprowadzając do nas swoją pociechę może być ona spokojna, gdyż nasze badania i zabiegi są bezbolesne. Do tego celu używamy środków znieczulających, a o naszych pacjentów dba wykwalifikowany personel. Zapewniamy wygodę, komfort oraz zadowolenie każdego pacjenta.

Lubimy widzieć, że nasi pacjenci są zadowoleni z naszych usług. Nawet ci, którzy z początku mają obawy przed dentystami bardzo szybko o nich zapominają, gdy siadają do nas na fotel. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy świadczyć nasze usługi sprawnie i bezawaryjnie, zachowując jednocześnie wysokie standardy pracy i skuteczność. Interesujemy się naszą branżą i jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami – z pewnością docenisz nasze usługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubartowski, Lublin, łęczyński, parczewski, puławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń