Lubart Firma Waldemar Kanar

Sprzedaż, montaż oraz serwis osłon okiennych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Mucharskiego 22, 21-100 Lubartów lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Lubart Firma Waldemar Kanar

Informacje

Opis działalności
Firmę Lubart założyliśmy w Lubartowie, na terenie województwa lubelskiego w 1992 roku. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą i montażem osłon okiennych. Naszym Klientom udostępniamy szeroki wybór najróżniejszych systemów chroniących pomieszczenie przed światłem. Nad realizacją usług czuwa właściciel firmy, Waldemar Kanar.
Produkty i usługi
W asortymencie salonu sprzedażowego Lubart zgromadziliśmy bardzo duży wybór rolet, żaluzji, czy wertikali. Chcemy, aby osłony okienne były dopasowane do stylu, w jakim zostało zaprojektowane wnętrze. U nas Klienci zakupią idealne osłony do mieszkania, biura, czy sklepu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w postaci rolet Dzień i Noc, które umożliwiają łatwe sterowanie roletami i wpuszczanie niewielkiej ilości światła lub całkowitą ochronę przed słońcem.

W ofercie rolet materiałowych znajdują się także:
- rolety mini,
- rolety standard,
- rolety w kasetach,
- rolety dachowe.

Sprzedajemy także rolety zewnętrzne i żaluzje antywłamaniowe. Tego typu rozwiązania są doskonałym zabezpieczeniem przed włamaniem i ochroną przed hałasem z zewnątrz.

W sezonie letnim szczególnie polecamy nasze moskitiery i siatki przeciw owadom. Posiadamy moskitiery plisowe i ramkowe, a także drzwi siatkowe.

Do większych przestrzeni idealnie nadają się nasze wertikale i żaluzje pionowe, które pozwalają w łatwy sposób zasłonić wielkogabarytowe okna i przeszklenia.

Sprzedajemy także:
- plisy okienne,
- plisy do okien dachowych,
- żaluzje aluminiowe klasyczne (16, 25, 50 mm),
- żaluzje Venus( 16, 25 MM),
- żaluzje drewniane (50 mm),
- żaluzje drewniane (25mm).

Nasza kadra zapewnia sprawny montaż osłon, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu - firma Lubart w Lubartowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
L
Luiza
Kupiliśmy tutaj moskitierę do okna balkonowego. Solidnie wykonana siatka nie wpuszcza żadnych owadów do środka.
K
Klarcia49
Popsuły się na żaluzje i poprosiliśmy o pomoc serwisanta z tej firmy. Na drugi dzień przyjechał i w ciągu kilku minut naprawił osłonę. Cena za naprawę niewielka.
D
Dorota
Bardzo dobrze wyposażony salon. Bez problemu wybraliśmy odpowiednie rolety do naszego poddasza. Mogliśmy także zamówić usługę montażu w bardzo niskiej cenie.
K
Kinga
Polecam ich produkty! Ceny są naprawdę przystępne. Jest ogromny wybór rolet i żaluzji z materiału, drewna, czy bambusa. W kuchni mam właśnie ich żaluzje natomiast w sypialni rolety Dzień i Noc. Oba modele świetnie się sprawdzają.
Ł
Łukasz
Kupiliśmy tutaj do całego naszego biura żaluzje pionowe oraz rolety kasetowe. W zależności od pomieszczenia wybraliśmy ciepłe kolory, szczególnie tam, gdzie przyjmujemy petentów. W salonie sprzedażowym Lubart był ogromny wybór materiałów wykonania. Pani pomogła nam i doradziła, a montażysta szybko zainstalował osłony.