Rago Sp. z o.o.

Złomowanie pojazdów i skup samochodów.

Autozłom
ul. Partyzancka 83, 21-140 Michów lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
730 851 328
Rago Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Auto złom Rago skupuje samochody używane i powypadkowe. Siedziba naszej firmy to Jeziorzany, w województwie lubelskim. Swoja działalność prowadzimy od 2009 roku. Kupimy każde auto za gotówkę!
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się złomowaniem i kasacją pojazdów używanych i powypadkowych. Kupimy auto różnych marek w każdym stanie za gotówkę. Przyjedziemy i odbierzemy Twój pojazd z dowolnego miejsca. Oferujemy konkurencyjne ceny w województwie lubelskim. Zapewniamy szybką i łatwą transakcję.

Nasza oferta:
-skup złomu,
-kasacja pojazdów,
-demontaż pojazdów,
-transport lawetą,
-sprzedaż części samochodowych.

Ponadto wystawiamy zaświadczenia o demontażu pojazdów. Podczas sporządzania wyceny auta, brana jest pod uwagę jego cena rynkowa. Po oględzinach i uzgodnieniu warunków, następuje podpisanie umowy przez obie strony. Skup załatwia odbiór lawetą oraz załatwienie wszystkich formalności na miejscu. Jeżeli chcesz się pozbyć swojego auta, skontaktuj się z nami. Dodatkowo u nas znajdziesz używane części samochodowe takie jak sprzęgła, chłodnice, układy zasilania, zawieszenia oraz wiele innych elementów. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenia oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Rago.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysiek
Tanio i sprawnie
M
Marek
Szybko, sprawnie