Kopalnia piasku Niedźwiada, Sprzedaż betonów suchych

Wydobycie, sprzedaż i transport piasku

Kamień i kruszywa
21-104 Niedźwiada-Kolonia, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kopalnia piasku Niedźwiada, Sprzedaż betonów suchych
21-104 Niedźwiada-Kolonia, woj. lubelskie
NIP
5641789136
Telefon
Kopalnia piasku Niedźwiada, Sprzedaż betonów suchych

Informacje

Opis działalności firmy Kopalnia piasku Niedźwiada, Sprzedaż betonów suchych w Niedźwiada-Kolonia
Kopalnia piasku Niedźwiada znajduje się w Niedźwiadzie-Kolonii, w województwie lubelskim. Wydobywamy i sprzedajemy kruszywa. Działamy w branży od wielu lat.
Produkty i usługi
Kopalnia piasku Niedźwiada to miejsce, w którym wydobywamy piasek. Korzystamy ze specjalistycznych maszyn, w tym pogłębiarki, ładowarek i urządzeń do przesiewania piasku. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Oferujemy wysokiej jakości piasek do celów budowlanych i przemysłowych. Wydobywamy i sprzedajemy:
-piach podsypkowy,
-piasek siany,
-piasek do tynków.

Piach wydobyty w kopalni Niedźwiada ładujemy na wywrotki i większe samochody samowyładowcze. Ciężarówkami przewozimy nawet największe ładunki piasku na wskazany adres.

W ustalonym terminie dowozimy również prefabrykaty betonowe i beton towarowy. Produkujemy beton w betoniarni Wojtal. Beton towarowy transportujemy gruszkami i po dostarczeniu na miejsce pompujemy na wymaganą wysokość. Więcej informacji o materiałach budowlanych i usługach transportowych udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy do zamawiania materiałów w kopalni piasku Niedźwiada.
Zasięg działania
Firma Kopalnia piasku Niedźwiada, Sprzedaż betonów suchych z lokalizacji: Niedźwiada-Kolonia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubartowski, łęczyński, parczewski, radzyński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń