Promaster S.C.

Wspólnie dbamy o Twoje zadowolenie.

Klimatyzacja
21-100 Trzciniec 20A lubelskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(81) 854 15 96
Adres korespondencyjny
21-100 Trzciniec 20A lubelskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma największymi producentami oraz importerami produktów z wyżej wymienionych branż.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, która ciągle poszukuje nowych rozwiązań oraz nowych importerów, po to, aby nasi klienci otrzymali produkt jak najwyższej jakości.

Kapitałem z którego jesteśmy dumni jest nasza zdobyta przez długie lata wiedza, doświadczenie oraz baza około kilkuset współpracowników zarówno z Polski jak i z Europy. Silny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Uważamy, iż właśnie w tym aspekcie tkwi gwarancjasukcesu.
Opis działalności
Jesteśmy firmą, która na rynku działa od 2004r. Specjalizujemy się w zakresie kompleksowej sprzedaży, doradztwa oraz zaopatrzenia wszelkiego rodzaju produktów z branży chłodnictwa, klimatyzacji budowlanej, samochodowej, wentylacji, części do AGD oraz gotowych wyrobów firmy Zelmer. Zapraszamy do współpracy.
Produkty i usługi
Poza hurtową sprzedażą produktów, nasza hurtownia oferuje następujące dodatkowe usługi skierowane zarówno do indywidualnych klientów jak również, do specjalistycznych firm, instytucji

Świadczymy usługi:

- Odsysanie, przepompowywanie i magazynowanie gazów chłodniczych
- Projektowanie rozwiązań chłodniczych
- Wykonawstwo i serwis rozwiązań systemów chłodniczych

W ciągłej sprzedaży posiadamy: Sprężarki (kompresory) do aut i lodówek 12V, akcesoria, łożyska i uszczelnienia do sprężarek. Filtry, zawory, mechanizmy zaworów, zawory rozprężne, termostaty, przekaźniki, wyłączniki, termometry, generatory ozonu. Szeroki wybór końcówek do zaciskania, oringów i złączek.

Proponujemy atrakcyjne ceny na przewody (węże) grubo i cienko ścienne, skraplacze do klimatyzacji, wentylatory 12 i 24V, ciągnące i pchające. Chemia i oleje: barwniki uv, luty do aluminium, oleje castrol, triton, total. Środki do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji, płyny do czyszczenia skraplaczy, uszczelniacze do klimatyzacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń