Promaster s.c.

Kompleksowa oferta z zakresu systemów wentylacyjnych

Wentylacja
21-100 Trzciniec 20a lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Promaster s.c.
21-100 Trzciniec 20a lubelskie
NIP
7141887291
Strona www
Telefon
Promaster s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Promaster s.c. w Trzciniec
Na rynku jako firma Promaster działamy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2004 roku. Nasza siedziba znajduje się w Trzcińcu, w powiecie lubartowskim, w województwie lubelskim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Szeroka oferta naszej firmy to fachowe doradztwo i sprzedaż produktów z branży klimatyzacji budowlanej, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji samochodowej, a także części do AGD i gotowych wyrobów marki Zelmer.

Aktywnie współpracujemy z kilkudziesięcioma największymi producentami i importerami produktów z wyżej wymienionych branż. Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, która ciągle poszukuje nowych rozwiązań oraz nowych importerów, po to, aby nasi klienci otrzymali produkt jak najwyższej jakości.

Kapitałem z którego jesteśmy dumni jest nasza zdobyta przez długie lata wiedza, doświadczenie oraz baza około kilkuset współpracowników, zarówno z Polski, jak i z Europy. Silny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Uważamy, że właśnie w tym aspekcie tkwi gwarancja sukcesu.

Poza hurtową sprzedażą produktów, oferujemy następujące dodatkowe usługi skierowane zarówno do indywidualnych klientów, jak również do specjalistycznych firm, instytucji.

Usługi te to:
- odsysanie, przepompowywanie i magazynowanie gazów chłodniczych,
- projektowanie rozwiązań chłodniczych,
- wykonawstwo i serwis rozwiązań systemów chłodniczych .
W ciągłej sprzedaży posiadamy: sprężarki (kompresory) do aut i lodówek 12V, akcesoria, łożyska i uszczelnienia do sprężarek, filtry, zawory, mechanizmy zaworów, zawory rozprężne, termostaty, przekaźniki, wyłączniki, termometry, generatory ozonu. Mamy szeroki wybór końcówek do zaciskania, oringów i złączek.
Zapewniamy atrakcyjne ceny na przewody (węże) grubo i cienko ścienne, skraplacze do klimatyzacji, wentylatory 12 i 24V, ciągnące i pchające. W zakresie chemii i olejów mamy: barwniki UV, luty do aluminium, oleje Castrol, Triton, Total. Uzupełnienie oferty to środki do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji, płyny do czyszczenia skraplaczy, uszczelniacze do klimatyzacji.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Promaster.
Zasięg działania
Firma Promaster s.c. z lokalizacji: Trzciniec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń