LST-Polska sp. z o.o.

Produkcja i dostawa świeżych owoców mrożonych

Mrożonki
ul. Przemysłowa 50a, 24-200 Bełżyce lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(81) 517 37 63
LST-Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firmę LST-POLSKA założyliśmy w 2002 roku z siedzibą w Nałęczowie, na terenie województwa lubelskiego . Zajmujemy się produkcją oraz dostawą owoców mrożonych, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż malin. Aktualnie roczna wielkość produkcji to ponad 19 tysięcy ton. Nasze wyroby w większości są eksportowane do krajów europejskich oraz skandynawskich, Rosji i Ameryki Północnej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma LST-POLSKA, którą prowadzimy działa zgodnie z wymogami systemu British Retail Consortium. Otrzymaliśmy także certyfikat zaświadczający, że produkujemy żywność ekologiczną. Zajmujemy się dystrybucją owoców sezonowych, ale poza standardowymi produktami, przygotowujemy również zamówienia spełniające indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Przetwórstwem owoców zajmujemy się w zakładzie zlokalizowanym w Bełżycach. W tym regionie od wielu pokoleń uprawia się owoce jagodowe. Zależy nam na pozyskiwaniu produktów ze sprawdzonych źródeł oraz gospodarstw rolnych, które nie stosują chemicznych pestycydów. Kontrolujemy sposób uprawy owoców i decydujemy się na współpracę, tylko jeżeli spełnione są restrykcyjne wymogi dotyczące jakości upraw.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
-maliny mrożone,
-truskawki mrożone,
-aronie mrożone,
-borówki mrożone,
-żurawiny mrożone,
-jeżyny mrożone,
-wiśnie mrożone,
-poziomki mrożone,
-porzeczki mrożone,
-jagody mrożone.

W sprzedaży posiadamy również mieszkanki owocowe, grys malinowy oraz pieczarki mrożone w plastrach.

Na terminową dostawę wysokiej jakości owoców wpływa również nasza kadra i dobrze wyposażony park maszynowy. W zakładzie znajduje się 5 komór do przerobu owoców. Dzięki temu mamy możliwość przygotowania różnego asortymentu w tym samym czasie. Zakład składa się z linii sortowniczych, linii do pakowania ręcznego i konfekcjonowania produktów, a także z komór do mrożenia statycznego i tuneli do mrożenia głębokiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma LST-POLSKA z Nałęczowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marcin
Od lat skupujemy od nich owoce. Na przełomie tego czasu jakość produktów wciąż jest tak samo wysoka. Nigdy nie musimy zgłaszać reklamacji. Firma starannie selekcjonuje każde owoce, a także dba o prawidłowe przechowywanie.