Jartex Blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa Tatara J.

Kompleksowy serwis samochodowy

Blacharstwo i lakiernictwo
23-114 Czerniejów 58 lubelskie
(4 opinie) napisz opinię
Jartex Blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa Tatara J.
23-114 Czerniejów 58 lubelskie
Telefon
Może cię zainteresować
Jartex Blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa Tatara J.

Informacje

Opis działalności firmy Jartex Blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa Tatara J. w Czerniejów
Przedsiębiorstwo Jartex powstało w 2006 roku. Firma zajmuje się serwisem samochodowym. Siedziba działalności znajduje się w Czerniejowie, w województwie lubelskim. Właścicielem jest Jarosław Tatara.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest mechanika pojazdowa. Przedsiębiorstwo Jartex oferuje kompleksowe usługi z zakresu serwisu samochodów osobowych i dostawczych. W zakres usług wchodzą przede wszystkim diagnostyka komputerowa oraz naprawa zawieszeń i układów kierowniczych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez zakład należy wymiana oleju, blacharstwo i lakiernictwo. W ofercie znajdują się między innymi:

- naprawy bieżące,
- naprawy powypadkowe,
- przeglądy bieżące samochodów,
- naprawa układów hamulcowych,
- naprawa skrzyń biegów.

Do dyspozycji Klientów są samochody zastępcze na czas napraw powypadkowych bądź serwisowanego samochodu. Jartex zajmuje się pomocą drogową, która udzielana jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Jartex Blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa Tatara J. z lokalizacji: Czerniejów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Anakin912
Jartex to porządny warsztat samochodowy. Najlepiej przekonać się o tym osobiście.
U
Ufecua
Jestem bardzo zadowolony. Najwyższa jakość.
I
Isixaa
Super lakiernia. Polecam i pozdrawiam :D
E
Eharon
Ostatnio akurat byłem w tym warsztacie. Moje auto wymagało naprawy po wypadku. Było w średnim stanie, ale specjaliści z serwisu poradzili sobie z nim bez problemu.