Autorezerwacje Sp. z o.o.

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
21-003 Elizówka 34 lok. 41 lubelskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma Autorezerwacje Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Elizówka świadczy swoje usługi w branży Wynajem samochodów i zarządzanie flotą.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 505 154 122 lub mailowy: info@autorezerwacje.pl
Siedziba firmy Autorezerwacje Sp. z o.o. znajduje się pod adresem 21-003 Elizówka 34 lok. 41. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Uważamy, że Autorezerwacje Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
klient
Pracownik Autorezerwacji Pan Mirek bardzo w porządku człowiek. Natomiast PseudoWlasciciel ,)) Słup z Bożej Łaski, pozostawia dużo do życzenia, daleka droga przed Panem Piotrem do umiejętności prowadzenia własnego biznesu... jest cyniczny, nieuprzejmy, gburowaty, a co za tym idzie nie potrafi utrzymać klijenta nawet w momencie kiedy klijent coś ,,zawali,, , nie oszukujmy się kwoty za wynajm takich aut którymi dysponuje Pan Piotr są bardzo wygórowane i płaci się za nie krocie. Panie Piotrze to Pan jest dla Klijentow a nie Klijenci dla Pana !!!!
S
Seba
Gorąco polecam. Bardzo uczciwa firma. Duży wybór samochodów, ceny wynajmu moim zdaniem atrakcyjne, żadnych problemów nie robią. Jestem bardzo zadowolony z wypożyczenia u nich auta i to na dość długi czas.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.