Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galwanex Export Import Sp. z o.o.

Galwanizacja
21-003 Jakubowice Konińskie 5 lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(81) 501 20 60
Adres korespondencyjny
21-003 Jakubowice Konińskie 5 lubelskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Galwanizacja. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galwanex Export Import Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Jakubowice Konińskie w województwie lubelskim.
Pracownicy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galwanex Export Import Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (81) 501 20 60
Firma świadczy działalność pod adresem 21-003 Jakubowice Konińskie 5. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galwanex Export Import Sp. z o.o.: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galwanex Export Import Sp. z o.o..

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zbigniew
Robią bardzo konkretnie i terminowo . Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.