Autolux Mariusz Stopa

Naprawa samochodów i instalacja LPG

Usługi gazownicze
21-040 Kalinówka 53 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Autolux Mariusz Stopa

Informacje

Opis działalności
Auto-lux to warsztat samochodowy prowadzony przez Mariusza Stopę. Nasz serwis znajduje się w Kalinówce, w województwie lubelskim. Działalność prowadzimy od 2001 roku. Zajmujemy się zakładaniem instalacji gazowych, bieżącą naprawą samochodów oraz odgrzybianiem i napełnianiem klimatyzacji. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Auto-lux to działalność, która jest prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności i doświadczenie. Zadowolenie naszych Klientów wpłynęło na poszerzenie działalności. W trakcie naprawy auta każda osoba może liczyć na samochód zastępczy. Jesteśmy autoryzowanym zakładem firmy BRC. Ponadto otrzymaliśmy pozytywną opinię Instytutu Transportu Samochodowego na temat zgodności montażu instalacji, która przystosowuje dany typ pojazdu do zasilania gazem.

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług mechanicznych i niskie koszty naprawy. Nasza oferta to:
- mechanika pojazdowa,
- auto gaz,
- serwis klimatyzacji,
- wulkanizacja.

W ramach mechaniki pojazdowej zajmujemy się wymianą: tłumików, olejów, płynów eksploatacyjnych, filtrów, świec, sprzęgła, pomp wody i termostatów, łożysk, przegubów i uszczelek silnika. Naprawiamy układy kierownicze, układy zawieszenia i układy hamulcowe. Wykonujemy diagnostykę komputerową silników i remonty kapitalne dla skrzyni biegów.

Montujemy również instalacje gazowe, zajmujemy się regulacjami i przeglądami instalacji, a także wymianą zbiorników.

W ramach serwisu klimatyzacji zajmujemy się jej odgrzybianiem, ozonowaniem, napełnianiem oraz przeglądem. Gwarantujemy, że stara i zepsuta klimatyzacja w naszym warsztacie odzyska swoją dawną jakość.

Usługi wulkanizacyjne obejmują wymianę opon i naprawę ogumienia.

Liczne realizacje naszych prac można obejrzeć na naszej stronie internetowej. Zależy nam na szybkim i solidnym wykonaniu powierzonych zadań. Zapraszamy do Auto-Lux w Kalinówce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń