Autolux Mariusz Stopa

Montaż, przeglądy i naprawy samochodowych instalacji LPG

Samochodowe instalacje gazowe
21-040 Kalinówka 53 lubelskie
(3 opinie) napisz opinię
Autolux Mariusz Stopa
21-040 Kalinówka 53 lubelskie
Telefon
Autolux Mariusz Stopa

Informacje

Opis działalności firmy Autolux Mariusz Stopa w Kalinówka
Autolux to firma z Kalinówki, w województwie lubelskim. Działa od 2006 roku i zajmuje się mechaniką samochodową. Specjalnością warsztatu są usługi związane z samochodowymi instalacjami LPG. Właścicielem firmy jest Mariusz Stopa.
Produkty i usługi
Rosnące ceny benzyny sprawiają, że gaz jest ciągle atrakcyjnym paliwem dla właścicieli samochodów. By jednak z niego korzystać, potrzebne są specjalne instalacje, a te w autach montuje Autolux. Firma korzysta z komponentów renomowanych marek BRC i STAG i wykonuje instalacje gazowe różnych generacji, w samochodach wszystkich producentów. Poza instalacją systemów LPG mechanicy oferują też takie usługi jak:
-regulacja samochodowych instalacji LPG,
-przeglądy samochodowych instalacji LPG,
-naprawa samochodowych instalacji LPG,
-wymiana zbiorników na gaz.

Autolux zajmuje się również innymi pracami przy autach. Za pomocą diagnostyki komputerowej sprawdza stan poszczególnych instalacji samochodowych. Mechanicy wymieniają też filtry, oleje i płyny eksploatacyjne. Naprawiają również klimatyzację, montują nowe tłumiki, wymieniają opony i serwisują zawieszenie. Naprawy mechaniczne w warsztacie obejmują także układ kierowniczy, hamulce, przeguby, silniki i skrzynie biegów. Wszystkie prace realizowane są szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach.

Dodatkowe informacje o zakładzie Autolux znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Autolux Mariusz Stopa z lokalizacji: Kalinówka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
Zanvis55
Świetni mechanicy. Znają się na naprawie aut różnych marek.
K
kris1967
Benzyna jest tak droga, że wolę jeździć autem z instalacją gazową. LPG zamontowano mi w warsztacie Autolux. Działa dobrze, ale od czasu do czasu do nich przyjeżdżam na serwis, żeby uniknąć awarii. Trwa to chwilę i kosztuje niewiele.
M
Marek
Autolux to najlepszy warsztat samochodowy, który znam, a jeżdżę już 20 lat. Moje auto oddaję tutaj na bieżące naprawy i w sytuacji, gdy dojdzie do poważniejszych awarii. W każdym przypadki mechanicy wiedzą jak usunąć usterkę, a koszt nie jest nigdy wysoki.

Słowa kluczowe